Ключові вікові періоди розвитку дитини: Що важливо знати?

Розуміти, як розвивається ваша дитина, може бути однією з найбільших радостей батьківства. Це допомагає вам краще підтримувати розвиток вашої дитини, сприяє гармонійному розвитку її навичок і адаптації до нового світу. Важливо розуміти, що кожна дитина є унікальною і розвивається за своїм темпом. Ось основні етапи розвитку дитини і рекомендації для батьків щодо взаємодії з дітьми на кожному з цих етапів.

Новонароджені (0-3 місяці)

Це час, коли ваша дитина активно досліджує світ навколо. Рекомендуємо батькам часто спілкуватися з дитиною, співати їй пісні, читати книжки. Наш центр “Реліз” пропонує спеціальні курси для новонароджених, які допомагають стимулювати розвиток слуху, зору і дрібної моторики.

Немовлята (3-12 місяці)

У цей період активного фізичного розвитку важливо підтримувати вашу дитину в розвитку моторики. Часто говоріть з малюком, розвивайте навички спілкування. “Реліз” пропонує курси раннього розвитку, спрямовані на стимулювання фізичного і мовленнєвого розвитку.

Дошкільний вік (1-3 роки)

Це час, коли ваша дитина вже активно досліджує світ навколо. Будьте терплячими, сприймайте його незалежність і допомагайте формувати базові навички самообслуговування. Заохочуйте дитину до самостійності. “Реліз” пропонує програми, які спрямовані на розвиток соціальних і мовленнєвих навичок, а також творчі заняття.

Пізній дошкільний вік (3-6 років)

Важливо підтримувати цікавість дитини до навколишнього світу і вчити її новим вмінням. “Реліз” пропонує різноманітні заняття, що сприяють розвитку критичного мислення, мовленнєвих та соціальних навичок, а також творчі заняття і заняття спортом.

Молодша школа (6-9 років)

На цьому етапі дитина продовжує активно вивчати світ і себе в ньому. Допоможіть їй в розвитку мислення, навчанні та соціальних навичок. Завдяки програмам “Реліз”, діти навчаються розвивати свої інтереси, вміння роботи в команді, критичного мислення, творчості.

Підлітки (10-13 років)

У цей період діти стикаються з великими змінами в своєму житті. Наші програми спрямовані на підтримку підлітків в цей важкий період, розвиток навичок самостійності, відповідальності, навичок прийняття рішень.

Підлітки (14-18 років)

На кожному з цих етапів “Реліз” пропонує заняття, які допомагають дітям розвиватися гармонійно, з урахуванням їх вікових особливостей. Запрошуємо вас відвідати наш центр і побачити все на власні очі!