Команда | RELEASE

В корзине нет товаров.

ВЛАДИСЛАВ ЯМА
керівник Танцювальної студії

Один з найвідоміших українських хореографів.
Володар Кубку України з бальних танців.
Найяскравіший з партнерів шоу «Танці з зірками», член журі популярних проектів – «Україна має талант» і «Танцюють всі».

Влад Яма має 20-річний викладацький досвід.

ВЛАДИСЛАВ ВАЩУК
керівник  Футбольного клубу

Якщо ваші діти мріють колись отримати «Золоту бутсу»,то Вам необхідно потрапити в футбольну команду Дитячого клубу «Release Education» під керівництвом талановитого футболіста, гравця Вищої ліги, чемпіона України з футболу Владислава Ващука.

Саме досвід та значні спортивні досягнення Владислава Ващука стали основою для його успішної тренерської кар’єри.
Своїх учнів він вчить працювати в команді, покладатися
один на одного та довіряти один одному.

ОЛЕГ  ЛІСОГОР
керівник  напряму «Плавання»

У Дитячому клубі «Release Education» діти різного віку та рівня підготовки проходять навчання під керівництвом Олімпійського чемпіона, багаторазового чемпіона Європи та світу, досвідченого тренера і педагога Олега Лісогора.

За свою видатну спортивну кар’єру Олег Лісогор став володарем численних нагород і отримав світове визнання. Своїм учням він з радістю та задоволенням передає накопичений досвід і прагне зробити з них чемпіонів.

СТАНІСЛАВ МЕДВЕДЕНКО
керівник  Баскетбольного клубу

М’яч вмінь і кубок чемпіонства та успіху Вашим дітям із задоволенням передасть керівник Баскетбольного клубу «ВЕДМЕДІ» Станіслав Медведенко – український професійний баскетболіст, чемпіон NBA і України, гравець «Лос Анжелес Лейкерс».

«Для тих, хто хоче  розвинути свою  швидкість, витривалість, силу, баскетбол – це ідеальна гра», – заявляє Станіслав Медведенко.

ДЕНИС БЕЛЬКЕВИЧ
керівник  напряму «АРТ-ОСВІТА»

 Знайомити дітей з історією мистецтва буде керівник напряму – Денис Белькевич, випускник Sotheby’s Institute of Art (Нью-Йорк), ВДІКу (Москва), консультант з інвестування в мистецтво та менеджменту приватних колекцій, засновник Ukrainian Cultural Group. У минулому – керівник проектів Фонду Петра Кончаловського, представник Fine Arts Expert Institute (Женева), член програмного комітету Communicating the Museum 2011-2012 (Дюссельдорф /Нью Йорк).

ДМИТРО СТУПКА
керівник  Театральної студії

 Дмитро Ступка – молодий, але вже досвідчений і затребуваний театральний і кіноактор. У кіно знімається з 2007 року, з 2010  працює актором в Національному театрі імені Івана Франка.

Роботи в кіно: «Ми з майбутнього 2», «Тіні незабутих предків», «Серце на долоні» та інші.

Спектаклі: «Ромео і Джульєтта», «Одруження», «Гімн демократичної молоді».

АНДРІЙ КОЛЬБА
керівник  Клубу шахів

ЗКерівник Клубу шахів – Андрій Кольба. Він тренер вищої категорії, а його вихованці здобували призові місця на чемпіонатах України, Європи та світу.

Усі учні Андрія Кольби займаються за його авторською методикою, а здобуті на його заняттях навички допомагають робити «хід конем» не лише на шаховій дошці, але й у житті.

«На заняттях з шахів ми дітей навчимо думати і фантазувати», – керівник клубу шахів у «Release Education» Андрій Кольба.

ОЛЕКСАНДР КАЛІНКІН
керівник  Клубу скелелазіння

 Підкорювати вершини не так і важко, якщо поряд з тобою досвідчений і професійний викладач. Саме таким є керівник напряму «Скелелазіння» Олександр Калінкін, майстер спорту України, тренер вищої категорії зі стажем у 20 років. Саме він підготував багатьох чемпіонів України, 15 майстрів спорту, а також двох чемпіонів Європи.

ОЛЕКСАНДР БУБЛІЄНКО
керівник  Музично-вокальної студії

 Олександр Бублієнко, заслужений артист України, завідуючий кафедрою музичного мистецтва Інституту Шоу-бізнесу Європейського Університету.

Олександр досконало знає музичну абетку і може допомогти опанувати її починаючим музикантам.

ЄВГЕНІЯ ПРОВОРОВА
керівник  Музично-вокальної студії

 Проворова Євгенія – володарка Гран-прі міжнародних  вокальних конкурсів, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії  та методики постановки голосу Інституту Мистецтв НПУ ім. М. П. Драгоманова. Вона ж – одна з керівників Музично-вокальної студії. Допоможе будь-кому дістатися найвищих нот!

НАТАЛЯ ПАВЛОВСЬКА
керівник  Музично-вокальної студії

Наталя Павловська – заслужена артистка України, концертмейстер кафедри музичного мистецтва коледжу Культури і Мистецтв.

Саме Наталія, будучи однією з керівників Музично-вокальної студії, допоможе вихованцям скласти воєдино пазл музично-вокального мистецтва.

ВІКТОРІЯ УСЕНКО
керівник  Студії «Мода та дизайн»

Вікторія Усенко – засновник молодого бренду VAWEAVE. Закінчила університет School of Form (Польща), за спеціальністю дизайн одягу. Її дипломна колекція була представлена на міжнародній виставці в Познані «Arena Design». У своїх дизайнерських проектах Вікторія звертає велику увагу на якість в найдрібніших деталях. Більша частина її роботи сфокусована на пошук нових концепцій та форм.

ТЕТЯНА КУЗЬМИЧ
викладач  Художньої студії

 Маючи за плечима вищу освіту в галузі образотворчого мистецтва, досвід головного художника Педагогічного музею України, та участь у всеукраїнських виставах, Тетяна Кузьмич точно знає, де і як шукати натхнення, а головне, як з ним працювати.

ЛАНА ТИГРАНА
керівник   Студії східних танців

Лана Тиграна – керівник Студії східного танцю, саме вона знає тисячу і один секрет цього танцювального напряму.

Лана Тиграна – чемпіонка України зі східних танців,  танцівниця категорії Суперстар за версією Української Асоціації Виконавців східних танців України, дипломована Міністерством культури «За великий внесок у розвиток культури молоді», переможниця Міжнародного фестивалю східного танцю «Бал-Вelly dance-2015» у категорії «Професіонали».

СЕРГІЙ ЯЦЕНКО
викладач дзюдо та східних єдиноборств

 Сергій Яценко –  майстер спорту з дзюдо, багаторазовий чемпіон України та міжнародних турнірів з дзюдо та бойових мистецтв. Тренерською діяльністю займається з 2010 року.  На своїх заняттях Серій Яценко не просто вчить єдиноборствам, але й допомагає опанувати філософію бойових мистецтв.

ЮРІЙ ДЕНИСЕНКО
викладач  Гончарства та кераміки

 Оволодіти ремеслом, що бере своє коріння ще з кам’яного віку Вашим дітям допоможе викладач гончарства і кераміки Юрій Денисенко. Він – представник справжньої гончарської династії, де знання і досвід роботи з глиною передавався з покоління в покоління. Саме Юрій Денисенко автор тих керамічних зозуль, що стали символом «Євро-2012».

МИКИТА ЗІГУРА
викладач  скульптури

 Микита Зігура – молодий український скульптор. Разом зі своїм братом Єгором працює як у традиційний манері, так і з новими матеріалами та технологіями. Саме брати Зігури першими в України опанували рідкий акрил та аерографію для створення скульптур.

Вони також є лауреатами численних конкурсів, учасниками багатьох виставок, а роботи майстрів прикрашають міські ландшафти та приватні колекції.

ЄГОР ЗІГУРА
викладач скульптури

 Єгор Зігура – молодий український скульптор. Разом зі своїм братом Микитою працює як у традиційний манері, так і з новими матеріалами та технологіями. Саме брати Зігури першими в України опанували рідкий акрил та аерографію для створення скульптур.

Вони також є лауреатами численних конкурсів, учасниками багатьох виставок, а роботи майстрів прикрашають міські ландшафти та приватні колекції.

НАТАЛІЯ КОРФ-ІВАНЮК
викладач живопису

 Наталія Корф-Іванюк – сучасна українська художниця, член Спілки художників України, учасниця багатьох вітчизняних та міжнародних виставок, фестивалів, резиденцій та конкурсів і лауреат багатьох різних премій. Її емоційний та креативний підхід допоможе розкрити творчий потенціал, навчить чути та бачити світ по-своєму.

ОЛЕКСІЙ ІВАНЮК
викладач живопису

 Олексій Іванюк – сучасний український  художник. З 2010 року бере учать у різноманітних всеукраїнських та міжнародних виставках, фестивалях, резиденціях та конкурсах. Олексій переконаний, що зможе внести у творчий процес щось нове: постійний експеримент, нестандартний підхід, а також яскраві враження.

МАКСИМ ДРОБАШКО
тренер Баскетбольного клубу «ВЕДМЕДІ»

 Максим Дробашко – один з найкращих учнів Станіслава Медведенко, а тепер переймає у свого вчителя досвід ще й тренерської діяльності. Максим постійно знаходиться в пошуку нових практик та методик, підвищує професійні якості. Передає своїм вихованцям накопичені знання та досвід, знаходячи ідивідуальний підхід до кожного.

ВІТАЛІЙ БРАТЧИК
тренер з волейболу

 Віталій Братчик – чемпіон України декількох волейбольних ліг, тренер і викладач з волейболу.  Віталій має за плечима успішну спортивну кар’єру і тепер передає набуті знання підростаючому поколінню. Має досвід навчання спортсменів  саме від початкового етапу.

ЛЮБОВ БОРИСЕНКО
викладач курсу «Юний винахідник»

 Отримавши вищу освіту в галузі біології Любов Борисенко
не зупинилась, здобувши ще й кваліфікацію молодшого наукового співробітника-ботаніка. Озеленення та ландшафтний дизайн для неї не тільки робота, але й улюблене хобі, яке, об’єднавшись з наукою, перетворилось для Любові Борисенко у покликання життя.
Тепер же до її хобі додалась ще й викладацька діяльність,
за допомогою якої Любов Борисенко передає своє захоплення наукою маленьким винахідникам.

ЮРІЙ ПРОКОПИК
викладач Сучасної хореографії

 Hip-hop, jazz-funk, contemporary dance, modern jazz – усе це Юрій давно опанував. Юрій Прокопик живе танцем і на своїх заняттях передає любов танцювального мистецтва своїм учням.

АНАСТАСІЯ ПАНЬКОВА
викладач арт-гімнастики

 Анастасія Панькова – майстер спорту з художньої гімнастики і має вищу освіту в галузі сучасної хореографії. Анастасія бачить потенціал у кожному учневі та прагне допомогти йому розкритись.

МАРГАРИТА ГЕЛЛЕР
викладач класичної хореографії

 Маргарита Геллер – випускниця  Київської муніципальної академії танцю ім.С.Лифаря, учасниця кордебалету «Лускунчик» в Національній опері України ім.Т.Г.Шевченка. Працювала в  балетних виставах, що демонструвались у Празі.

МАКСИМ ШТАЄР
тренер Футбольного клубу

 Максим Штаєр – український футболіст, півзахисник. У сезоні 2002/03 став кращим бомбардиром української Першої ліги, а тепер передає набутий досвід своїм учням.

Ігор Рухайло
тренер з плавання

Ігор Рухайло – майстер спорту з плавання. Дипломований фахівець у галузі фізичного виховання і спорту. Неодноразовий призер чемпіонатів і кубків України. Має десятирічний досвід роботи з дітьми та дорослими, а також у сфері
реабілітації дітей з порушенням здоров’я.

БЕССАРАБСЬКА ПЛОЩА

Лана Тиграна

керівник

Студії східного танцю

Лана Тіграна – Керівник студії Східних танцю, саме вона знає тисячу і один секрет цього танцювального напрямку.

Лана Тіграна – чемпіонка України зі східних танців, танцівниця категорії Суперстар за версією Української Асоціації Виконавців східних танців України, дипломована Міністерством культури «За великий внесок у розвиток культури молоді», переможниця Міжнародного фестивалю східного танцю «Бал-Belly dance-2015» у категорії «Професіонал».

Катерина Зайцева

викладач

Бальних танців

Катерина Зайцева – багаторазовий призер чемпіонатів України, міжнародних змагань з бальних танців, суддя 4-ї категорії в спілці громадського бального танцю України (СГОСТУ). Професійний та кваліфікований хореограф-постановщик. Проходила навчання з відомими педагогами такими як: Егор Вишегородцев (Russian),Славик Крикливий (USA),Ігор Яременко, Марина Андрусенко та Олексій Грабовський, Стадников Володимир (Україна), проводила майстер-класси в прямих ефірах на каналі М1, приймала участь в програмі «Серця трьох» на новому каналі. Катерина заряджає всіх любов’ю до свого предмету та знаходить індивідуальний підхід до кожного учню.

Артур Ємчик

Викладач

Сучасної хореографії
Stretching

 

Артур Ємчик – провідний хореограф проходив навчання в таких відомих школах як: Millennium DC(USA), Moment Lifestyle (USA), Debbie Reynolds DS (USA), проходив підвищення кваліфікації на конвенціях WHES DC(Italy), Greek Salad DC(Greece), MyDance DC(Russia), Greek Salad Intensive(Russia).

Навчався у таких відомих хореографів: Brain Friedman (Los Angeles), Kevin Maher (Los Angeles), Yanis Marshall (Paris), Camillo Lauricella (Germany), Nika Kljun (Los Angeles), Janelle Ginestra (LA), Willdabeast (Los Angeles), Zack Venegas (USA), Dejan Tubic (USA), Ricky Lam (USA). Працював з артистами In-Grind(Italy), Ані Лорак, Віа-Гра, хореограф-постановник Uli Rud(ФЗ 4), хореограф спектаклю «Антлантичні пісні». На заняттях у нього і діти, і дорослі дізнаються все про сучасні танці, будуть завжди в курсі танцювальних новинок і зможуть знайти себе в танці.

Катерина Олійник

викладач

Класичної, сучасної хореографії
Stretching та Contemporary dance

Катерина Олійник є володаркою численних кубків, дипломів та сертифікатів у сфері сучасної хореографії. Вона приймала участь в таких телевізійних проектах як «Танцюють всі» і «Майданс». На свої зайняттях Катерина допомагає осягнути основи танцювальної майстерності і оволодіти відчуттям свого тіла, розкрити його унікальні можливості. З нею і діти, і дорослі забудуть про лінощі та досягнуть всіх бажаних результатів в хореографії.

Марина Щербінкіна

Викладач

Класичної хореографії, Аrt-гімнастики, Stretching,  Жіночої пластики

Щербінкіна Марина професійно почала займатись класичним танцем з 6-ти років. Педагогічний стаж — більше 10-ти років. Має 2 вищі педагогічні освіти. Приймала участь у багатьох телевізійних кіно- та фотопроектах («Танцюють всі -3» (Топ-100), «Фабрика Зірок-3», «Танцюю для Тебе-3», «Танцюючий Київ», «Грані Досконалості») 5 років танцювала в Театрі танцю Дарії Кононенко. Працювала з багатьма зірками української естради. З Мариною і діти, і дорослі відкриють для себе класичний танець з нової сторони, навчаться гармонічно і естетично керувати своїм тілом. Навчаться танцювати так легко та захоплююче, як ніхто інший.

Юрій Прокопик

викладач

Сучасної хореографії

Hip-hop, Jazz-funk, Contemporary dance, Modern jazz – усе це Юрій Прокопик давно опанував. Танцювати він почав з 12 років і за цей час встиг попрацювати з багатьма українськими і іноземними хореографами. Він живе танцем і на своїх заняттях передає любов до танцювального мистецтва.

Ольга Волчелюк

психолог Release Baby Club
викладач Психо-гімнастики

Ольга Волчелюк – тренер, практичний психолог з досвідом роботи більше 11 років, психолог Release Baby Club. Вона допоможе батькам кожного учня краще зрозуміти свою дитину.

Людмила Гапон

викладач

Живопису, Гончарства і кераміки, Художньої студії, Скульптури

Людмила Гапон – сучасна молода українська художниця, учасниця та призер багатьох міжнародних та українських фестивалів, конкурсів і лауреат багатьох премій, має вже 3 персональні виставки. Людмила уважно слідкує за новими творчими методиками та вносить в заняття інноваційні авторські технології та яскраві вираження барви.

Тетяна Монро

викладач

Музично-вокальної студі

Монро Тетяна – українська співачка, прима Театра мюзиклів «VIVA EURO». Почесний член журі багатьох конкурсів. Офіційна співачка Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування. Починаючи з 2012 року Тетяна регулярно приймає участь в концертах державного значення. Вона активно приймає участь в благодійних концертах та інших заходах. На своїх заняттях по вокалу Тетяна знаходить індивідуальний підхід к кожному учню, з нею і дитина, і дорослий будуть відчувати себе справжніми зірками.

Христина Осико

викладач

Сучасної хореографії, жіночої пластики, Baby club

Христина Осико – хореограф сучасної хореографії. На зайняттях у Христини і діти, і дорослі навчаться танцювати, відчувати, що значить жити танцем, отримувати задоволення від кожного руху.

Олексій Грисюк

викладач

Break-dance та Акробатики

З 13 років Олексій почав професійно займатися акробатикою і виступав в народному цирку «Вояж», з 16 років почав танцювати і розвиватися в break dance і hip-hop направленнях. Тренування Олексія Грисюка спрямовані на фізичний, акробатичний, танцювальний і артистичний розвиток дітей та підлітків. Він надихає своїх учнів на нові досягнення.

РЕЄСТРАЦІЯ:
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTI3IiBoZWlnaHQ9IjM4NiIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC96bTVSNDZhY1VJTSIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4NCg0KDQplbD0wJmF1dG9wbGF5PTEi
РЕЄСТРАЦІЯ:
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ:
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ:
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ:
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
Майстер-клас від B-BOY APACHE
призeра багатьох фeстивалів в країні та за її мeжами
18.11.2016 о 19:00
РЕЄСТРАЦІЯ:
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ:
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ:
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ:
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ:
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ:
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ:
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
ЗАДАЙТЕ ПИТАННЯ
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
РЕЄСТРАЦІЯ
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .
Замовити дзвінок:
Ваша інформація ніколи не буде передана третім особам .